Pobyty s deťmi v Tatrách

Množstvo zážitkov aj pre najmenších hostí

Detský kútik

s hračkami

Všetci malí hoteloví hostia majú neobmedzený prístup do detského kútika, ktorý sa rozprestiera na ploche 85 m2. Kútik prešiel v roku 2020 kompletnou rekonštrukciou a modernizáciou. Nájdete tu plne vybavené detské ihrisko, detskú trampolínu, šmýkačku, preliezky a obľúbený „bazénik“ s loptičkami a rôzne hračky. Detský kútik je otvorený celoročne, každý deň počas celého dňa a nachádza sa na prízemí hotela, oproti recepcii.

Vonkajšie ihrisko

s preliezkami

Súčasťou vonkajšieho areálu hotela je nové, zeleňou obklopené detské ihrisko s preliezkami. Deti sa môžu zabaviť na obľúbených hojdačkách, pieskovisku alebo v drevenom domčeku s preliezkami, ktorý je nadizajnovaný v rozprávkovom štýle. Vonkajšie ihrisko je v prípade priaznivých poveternostných podmienok otvorené od Veľkej Noci až do jesenných prázdnin.

Detské bazéniky

pre najmenších

Pred vstupom do wellness časti nájdete dva detské bazéniky. Väčší bazénik o rozmere cca 14 m2 má hĺbku 0,6 m a vedie doňho detská šmýkačka. Pre najmenšie detičky máme k dispozícii bazénik s hĺbkou 0,4 m a rozmerom cca 4 m2. Súčasťou vybavenia bazénikov sú aj plávacie pomôcky a rôzne hračky, s ktorými sa môžu deti zabaviť. Teplota vody v bazénikoch je 34 °C.

Animácie

počas sezón

Počas vyhradených dátumov pripravujeme v spolupráci s profesionálnou animačnou agentúrou zábavný program pre deti. Detičky sa tak zabavia pri rôznych tvorivých a hudobných programoch a ľahšie sa zoznámia s novými kamarátmi a okolím. Animačný program je zvyčajne k dipozícii počas letných mesiacov, jarných a jesenných prázdnin. Pre viac informácií sledujte náš web, sociálne siete a nové zvýhodnené pobyty.

Fun park

počas zimných mesiacov

V bezprostrednej blízkosti Hotela Patria**** sa nachádza FUN park Štrbské Pleso, v ktorom si užijete množstvo zábavy a aktivít pre deti aj dospelých. Vyskúšať môžete snowtubing, snowbags (vhodné aj pre rodičov s malými deťmi), snowball, disc golf alebo tatranský karling. FUN park funguje aj počas večerných hodín, kde na osvetlenej trase zažijete tú pravú zimnú atmosféru.

Ďalšie informácie

pre rodiny s deťmi

K vášmu pobytu si môžete rezervovať detskú postieľku na izbu, ktorú zapožičiavame bezplatne. V prípade, ak máte záujem o postieľku, je potrebné nahlásiť ju vopred, prípadne zaškrtnúť možnosť detskej postieľky počas rezervácie na našom webe. V reštaurácii Slnko máme tiež k dispozícii detské stoličky.

Stravovanie pre deti do 3 rokov je v našom hoteli zadarmo ku každej izbe alebo pobytu. Od 3r. do 11,9 r sú večere pre deti spoplatnené v cene 10 €. V prípade špeciálnych požiadaviek na stravu vieme zabezpečiť jej špeciálnu úpravu (bezlepková strava, príp. strava bez alergénov). Špeciálne stravovanie pre dieťa je potrebné nahlásiť vopred.

Tipy na nové dobrodružstvá

Preskúmajte spolu s deťmi okolité atrakcie! Aj za daždivého počasia v Tatrách nájdete mnoho príležitostí, ako si spríjemniť svoj pobyt

Rezervácia ONLINE
Garancia najnižšej ceny

Darovať pobyt