Domov/ Hotel/ Pre rodiny s deťmi
Pobyty s deťmi v Tatrách

Množstvo zážitkov aj pre najmenších hostí

Detský kútik

s hračkami

Všetci malí hoteloví hostia majú neobmedzený prístup do detského kútika, ktorý sa rozprestiera na ploche 85 m2. Kútik prešiel v roku 2020 kompletnou rekonštrukciou a modernizáciou. Nájdete tu plne vybavené detské ihrisko, detskú trampolínu, šmýkačku, preliezky a obľúbený „bazénik“ s loptičkami a rôzne hračky. Detský kútik je otvorený celoročne, každý deň počas celého dňa a nachádza sa na prízemí hotela, oproti recepcii.

Vonkajšie ihrisko

s preliezkami

Súčasťou vonkajšieho areálu hotela je nové, zeleňou obklopené detské ihrisko s preliezkami. Deti sa môžu zabaviť na obľúbených hojdačkách, pieskovisku alebo v drevenom domčeku s preliezkami, ktorý je nadizajnovaný v rozprávkovom štýle. Vonkajšie ihrisko je v prípade priaznivých poveternostných podmienok otvorené od Veľkej Noci až do jesenných prázdnin.

Detské bazéniky

pre najmenších

Pred vstupom do wellness časti nájdete dva detské bazéniky. Väčší bazénik o rozmere cca 14 m2 má hĺbku 0,6 m a vedie doňho detská šmýkačka. Pre najmenšie detičky máme k dispozícii bazénik s hĺbkou 0,4 m a rozmerom cca 4 m2. Súčasťou vybavenia bazénikov sú aj plávacie pomôcky a rôzne hračky, s ktorými sa môžu deti zabaviť. Teplota vody v bazénikoch je 34 °C.

Animácie

počas sezón

Počas vyhradených dátumov pripravujeme v spolupráci s profesionálnou animačnou agentúrou zábavný program pre deti. Detičky sa tak zabavia pri rôznych tvorivých a hudobných programoch a ľahšie sa zoznámia s novými kamarátmi a okolím. Animačný program je zvyčajne k dipozícii počas letných mesiacov, jarných a jesenných prázdnin. Pre viac informácií sledujte náš web, sociálne siete a nové zvýhodnené pobyty.

Fun park

počas zimných mesiacov

V bezprostrednej blízkosti Hotela Patria**** sa nachádza FUN park Štrbské Pleso, v ktorom si užijete množstvo zábavy a aktivít pre deti aj dospelých. Vyskúšať môžete snowtubing, snowbags (vhodné aj pre rodičov s malými deťmi), snowball, disc golf alebo tatranský karling. FUN park funguje aj počas večerných hodín, kde na osvetlenej trase zažijete tú pravú zimnú atmosféru.

Ďalšie informácie

pre rodiny s deťmi

K vášmu pobytu si môžete rezervovať detskú postieľku na izbu, ktorú zapožičiavame bezplatne. V prípade, ak máte záujem o postieľku, je potrebné nahlásiť ju vopred, prípadne zaškrtnúť možnosť detskej postieľky počas rezervácie na našom webe. V reštaurácii Slnko máme tiež k dispozícii detské stoličky.

Stravovanie pre deti do 3 rokov je v našom hoteli zadarmo ku každej izbe alebo pobytu. Od 3r. do 11,9 r sú večere pre deti spoplatnené v cene 10 €. V prípade špeciálnych požiadaviek na stravu vieme zabezpečiť jej špeciálnu úpravu (bezlepková strava, príp. strava bez alergénov). Špeciálne stravovanie pre dieťa je potrebné nahlásiť vopred.

Rezervácia online
Rezervácia online
Garancia najnižšej ceny
Dátum príchodu:
Dátum odchodu:
Darovať pobyt