Domov/ Hotel/ O hoteli
Hotel Patria ****

Miesto, kde vám Tatry patria.

O Hoteli

Patria ****

Hotel Patria**** je exkluzívny hotel, nachádzajúci sa v srdci Vysokých Tatier. Hotel je dominantnou stavbou Štrbského Plesa a jeho názov je odvodený od neďalekého štítu Patria (vlasť), vysokého 2203 m. n. m. Vďaka svojmu jedinečnému výhľadu, prvotriednym ubytovacím službám, gastronomickým špecialitám a modernému wellness patrí hotel od roku 1976 k najvyhľadávanejším destináciám medzi domácimi a zahraničnými hosťami.

Pozri ponuku ubytovania

Hotel Patria****

v číslach

126izieb
29apartmánov
310lôžok
2kongresové haly
5salónikov

Hotel Patria**** má k dispozícii 126 izieb a 29 apartmánov s celkovou kapacitou 310 lôžok. V rámci služieb pre firmy ponúkame 2 veľké kongresové haly a 5 salónikov určených pre menšie pracovné stretnutia. Priamo v priestoroch hotela sa nachádza obľúbená reštaurácia Slnko s kapacitou 180 osôb, kde si môžu hoteloví hostia vychutnať výborné domáce pokrmy a iné špeciality. Veľkorysý priestor Wellness Patria Aqua Paradise poskytuje hotelovým aj neubytovaným hosťom pohodlie, relax a zábavu, či už sa rozhodnete vyskúšať bazén, vodné atrakcie, alebo rôzne druhy sáun. Hotelový wellness personál sa postará o dokonalé uvoľnenie vášho tela aj mysle masážami či obľúbenými Thalgo rituálmi.

Pozri zvýhodnené pobyty

Miesto

Na ktoré sa radi vrátite

Pozri dostupnosť

Pri vstupe do hotela vás očarí priestranná lobby, ktorej súčasťou je jazierko obklopené rastlinami, pripomínajúce malú botanickú záhradu. Na prízemí hotela nájdete hotelovú vinotéku či lobby bar, slúžiace ako relaxačný priestor, kde si môžu hostia oddýchnuť pri drinku či menšom občerstvení. Súčasťou hotela je Vatra Club, ktorý poteší každého, kto sa vo večerných hodinách rád zabaví pri dobrej hudbe. Z izieb hotela Patria**** je prekrásny výhľad na skvosty tatranskej prírody – či už na pleso alebo veľkolepé horské štíty. 

Tešíme sa na vašu návštevu!

Rezervácia online
Rezervácia online
Garancia najnižšej ceny
Dátum príchodu:
Dátum odchodu:
Darovať pobyt