Radi spoznávate miesta cez gastronomické špeciality? V Hoteli Patria**** vás poteší široký výber výborných pokrmov, inšpirovaných domácou kuchyňou a zahraničím. Potešte svoje chuťové poháriky v hotelovej Slnečnej reštauráci, neďalekej Kolibe Patria, alebo sa osviežte nápojmi z ponuky Lobby baru či hotelového Vatra Clubu.

Slnečná reštaurácia

Pozývame vás do priestrannej Slnečnej reštaurácie, ktorá sa nachádza priamo v priestoroch hotela. Reštaurácia má kapacitu 180 miest, ponúka výborné špeciality domácej a zahraničnej kuchyne a bohaté raňajky a večere formou bufetových stolov. V slnkom presvetlených priestoroch hotelovej reštaurácie okamžite pocítite príval pozitívnej energie.

Viac o reštaurácii

Koliba Patria

Zatúžili ste po pravých domácich špecialitách? Navštívte Kolibu Patria, kde si v príjemnom prostredí vychutnáte vaše obľúbené, poctivo pripravené jedlá slovenskej kuchyne. Ľudovo ladený interiér vo vás vyvolá príjemné spomienky na dávne časy. Okolie koliby je ako stvorené na prechádzku rozprávkovou tatranskou scenériou po výdatnom obede či večeri.

Viac o kolibe

Lobby bar

Súčasťou hotelovej recepcie je vkusne zariadený Lobby bar so zimnou záhradou a jazierkom. Jeho priestory sú vhodné na oddych, pracovné stretnutie, posedenie pri dezerte alebo ľahkom občerstvení po dni plnom zážitkov. Chvíľkami relaxu vás bude sprevádzať neopakovateľný výhľad na okolitú prírodu.

Viac o lobby bare

Vatra Club

Pre všetkých hostí, ktorí sa radi odreagujú pri hudbe a zábave, odporúčame návštevu hotelového Vatra Clubu. Vatra Club je tiež vhodný pre firemné podujatia a spoločenské akcie. Najlepšie si svoj osviežujúci drink vychutnáte na priestrannej terase klubu, ktorá je vám plne k dispozícii počas letných mesiacov.

Viac o Vatra Clube


TOP