Domov/ Kongresy a školenia/ Stravovanie
Stravovanie pre eventy

Coffee break, menu, slávnostný raut

Coffee break

Kompletná starostlivosť o vás a vašich obchodných partnerov je pre nás prvoradá. Pre vaše kongresy sme pripravili špeciálnu gastronomickú ponuku výborných jedál z čerstvých surovín, ktoré spríjemnia váš deň a prispejú k hladkému priebehu kongresu. Máte inú predstavu o menu? Na požiadanie vám radi predstavíme ďalšie možnosti.

Coffee breakZloženie
Patria EconomyKáva, minerálka, sladké pečivo z lístkového cesta (orechový alebo makový mix), škvarkový pagáčik, ovocie 
Patria ClassicKáva, minerálka, krehký jablkový koláč, slaný kysnutý praclík, ovocie 
Patria PlusKáva, minerálka, šunkový chlebíček, muffin - rôzne 
Patria DeLuxeKáva, minerálka, jablkovo - orechový závin, chlebový slimák, ovocie 

Celodenné menu

Počas vášho kongresu pre vás zabezpečíme celodenné stravovanie podľa vášho výberu. Samozrejmosťou je zabezpečenie špeciálnych požiadaviek na stravu ( vegánske a vegetariánsky pokrmy, bezlepková strava a pod.). Pre konkrétnu ponuku jedál nás kontaktujte na +421 52 7848 999 alebo prevadzka@hotelpatria.sk

   

Slávnostná večera

Ukončite kongres štýlovo a chutne a vyberte si z niekoľkých variácií večere. Pre podrobnosti o skladbe jedál nás neváhajte kontaktovať.

Slávnostná večeraZloženie
Bufetové stoly slávnostnéSedenie je reštauračné, hostia si vyberajú z ponuky teplých a studených bufetov 
Raut alebo recepcia Predstavuje jeden veľký rautový stôl s bohatým výberom studených jedál a kvalitných nárezov, s ponukou teplého bufetu, cukrárňou a nápojovými bufetmi. Hostia sú prevažne v stoji, je možné pripraviť zopár miest na sedenie. Nápoje - aperitív, 1 fľaša nealko, 3 dl vína / osoba 
Slávnostná večeraMenu pozostáva z aperitívu, predjedla alebo polievky, hlavného jedla, šalátu, dezertu. Káva a 1 nápoj na osobu (pivo, víno, nealko) 
Rezervácia online
Rezervácia online
Garancia najnižšej ceny
Dátum príchodu:
Dátum odchodu:
Darovať pobyt