Gastronómia
Gastronómia

Ochutnajte tradičné špeciality z čerstvých, lokálnych surovín.

Slnečná reštaurácia

Pozývame vás do priestrannej Slnečnej reštaurácie, ktorá sa nachádza priamo v priestoroch hotela. Reštaurácia má kapacitu 180 miest, ponúka výborné špeciality domácej a zahraničnej kuchyne a bohaté raňajky a večere formou bufetových stolov. V slnkom presvetlených priestoroch hotelovej reštaurácie okamžite pocítite príval pozitívnej energie.

Otváracie hodiny reštaurácie
Po - Ne7:00-10:00 (raňajky)11:30-14:00 18:00-21:00 (večere)

Lobby bar

Využite náš Lobby bar pre krátky oddych pri koktaili, dezerte alebo menšom občerstvení a doprajte si chvíľku pre seba, počas ktorej vás bude sprevádzať výhľad na prírodnú scenériu. Lobby bar sa nachádza oproti hotelovej recepcii a jeho súčasťou je malá botanická záhrada s jazierkom. 

Otváracie hodiny lobby baru
Po - Ne08:00 - 22:00

Vatra klub

Večernú zábavu, rozptýlenie pri bowlingu či billiarde alebo posedenie pri drinku si vychutnáte v našom Vatra Clube. Počas letných mesiacov je našim hosťom k dispozícii letná terasa s krásnym výhľadom na okolitú prírodu. Vatra Club je tiež vhodný usporiadanie zábavy po kongrese či v rámci teambuildingových aktivít. Tešíme sa na vašu návštevu.

Otváracie hodiny Vatra Klubu
Ut - SO18:00 - 24:00

Koliba Patria

Dostali ste chuť na tradičnú kuchyňu? Radi vás privítame v Kolibe Patria, ktorá vás očarí svojím ľudovo ladeným interiérom a širokou ponukou výborných slovenských špecialít. Koliba sa nachádza 350 m od Hotela Patria****. Počas letných mesiacov je hosťom k dispozícii terasa, kde si svoje obľúbené jedlo vychutnáte na čerstvom vzduchu.

Otváracie hodiny Koliby Patria
Ne - Št11:30 - 21:00
Pia - So11:30 - 22:30

Rezervácia ONLINE
Garancia najnižšej ceny

Darovať pobyt