Domov/ Gastronómia
Gastronómia

Ochutnajte tradičné špeciality z čerstvých, lokálnych surovín.

Slnečná reštaurácia

Pozývame vás do priestrannej Slnečnej reštaurácie, ktorá sa nachádza priamo v priestoroch hotela. Reštaurácia má kapacitu 180 miest, ponúka výborné špeciality domácej a zahraničnej kuchyne a bohaté raňajky a večere formou bufetových stolov. V slnkom presvetlených priestoroch hotelovej reštaurácie okamžite pocítite príval pozitívnej energie.

OTVÁRACIE HODINY REŠTAURÁCIE PO - NE
7:00-10:00RAŇAJKY
11:30-14:00  
18:00-20:00VEČERE

Lobby bar

Využite náš Lobby bar pre krátky oddych pri koktaili, dezerte alebo menšom občerstvení a doprajte si chvíľku pre seba, počas ktorej vás bude sprevádzať výhľad na prírodnú scenériu. Lobby bar sa nachádza oproti hotelovej recepcii a jeho súčasťou je malá botanická záhrada s jazierkom. 

OTVÁRACIE HODINY LOBBY BARU
PO - NE08:00 - 22:00

Vatra klub

Večernú zábavu, rozptýlenie pri bowlingu či billiarde alebo posedenie pri drinku si vychutnáte v našom Vatra Clube. Počas letných mesiacov je našim hosťom k dispozícii letná terasa s krásnym výhľadom na okolitú prírodu. Vatra Club je tiež vhodný usporiadanie zábavy po kongrese či v rámci teambuildingových aktivít. Tešíme sa na vašu návštevu.

OTVÁRACIE HODINY VATRA KLUBU
UT - SO18:00 - 23:00

Koliba Patria

Dostali ste chuť na tradičnú kuchyňu? Radi vás privítame v Kolibe Patria, ktorá vás očarí svojím ľudovo ladeným interiérom a širokou ponukou výborných slovenských špecialít. Koliba sa nachádza 350 m od Hotela Patria****. Počas letných mesiacov je hosťom k dispozícii terasa, kde si svoje obľúbené jedlo vychutnáte na čerstvom vzduchu.

OTVÁRACIE HODINY KOLIBY PATRIA
NE - ŠT11:30 - 21:00
PIA - SO11:30 - 22:30

 

Jedálny lístok - Koliba Patria

Názov dokumentu Typ Veľkosť
Aktuálne menu Koliba Patria 643.70 KB

Rezervácia online
Rezervácia online
Garancia najnižšej ceny
Dátum príchodu:
Dátum odchodu:
Darovať pobyt