Výstup Patria – Patria 2203 m n.m.

Využite jedinečnú možnosť výstupu na vrch Patria s horským sprievodcom. Pre všetkých ubytovaných hostí sme pripravili akciu, vďaka ktorej si môžete tento nezabudnuteľný výlet vychutnať za zvýhodnenú cenu 140 € / skupina.

Čo môžete očakávať?

Túra začína priamo pred hotelom Patria. Čaká vás zaujímavá cesta, dych berúce výhľady na Štrbské pleso, Nízke tatry a okolité doliny. Počas výstupu na vrchol je možné odbočiť k vyhliadke, z ktorej sa naskytnú pohľady na impozantný skalný útvar, samostatne stojacu Ihlu v Patrii. Nezabudnite si so sebou vziať foťáky alebo mobily. Krásne prírodné úkazy a výhľady, ktoré sa vám po ceste naskytnú, určite stoja za zvečnenie.  Viac info o celom výstupe nájdete tu.

Ako sa prihlásiť na výstup za zvýhodnenú cenu?

Ako hostia hotela Patria dostanete zľavový kód priamo na recepcii, alebo si výstup môžete rezervovať priamo na stránke horských sprievodcov.

Z dôvodu sezónnej uzávery tatranských chodníkov je možné uskutočniť túru až od 15.06.2021.

Rezervovať výstup online

Prečo absolvovať výstup s horským sprievodcom?

Cesta na vrchol Patrie nie je síce technický náročná, no výstup po skalnej suti preverí vaše pohybové zručnosti a rovnováhu. Z tohto dôvodu je výstup spolu s horským sprievodcom oveľa bezpečnejší. Vďaka dobrej znalosti miestnych pomerov a schopnosti minimalizovať nebezpečie si svoj výlet užijete bez akýchkoľvek obáv.

Výstup s horským sprievodcom je zároveň zaujímavou možnosťou, ktorú sa v Tatrách oplatí vyskúšať. Keďže pozná miestnu faunu a flóru, históriu a množstvo zaujímavostí, vaša cesta na vrchol bude spestrená zaujímavým výkladom. Okrem toho, len s horským sprievodcom môžete absolvovať trasu aj po neznačených chodníkoch, takže sa dostanete na miesta, ktoré nie sú pre turistov bežne dostupné.

Horskí sprievodcovia majú medzinárodne uznávané vzdelanie a sú členmi UIMLA.

Rezervácia online
Rezervácia online
Garancia najnižšej ceny
Dátum príchodu:
Dátum odchodu:
Darovať pobyt