Reflexné masáže

Cielené masáže na úľavu od bolesti

Fyzioterapeutické reflexné masáže, založené na stláčaní konkrétnych bodov na tele, pomáhajú uľaviť od dlhodobých problémov a bolestí pohybového aparátu. Vyberte si celotelovú reflexnú masáž pre celkovú úľavu od bolesti alebo reflexnú masáž chodidiel, ktorá vám výborne padne po turistike či športových výkonoch.

Vyberte si
pre vás vhodný deň

  Reflexná masáž 20 min.
  Reflexná masáž 20 min.
  20 min
  30 /os.

  Podľa aktuálneho stavu vášho organizmu zvolí fyzioterapeut techniku a hmaty, ktoré bude pri reflexnej masáži používať. Pri tomto type masáže sú vyhľadávané miesta so zmenenou citlivosťou kože, ktorým sa masér intenzívnejšie venuje. Masáž je vhodná najmä pri bolestiach krčnej chrbtice, plecových svalov ale aj v prípade, ak trpíte migrénami. Napomáha tiež odstráneniu toxínov z medzibunkových priestorov.

  Reflexná masáž chodidiel 30 min.
  Reflexná masáž chodidiel 30 min.
  30 min
  40 /os.

  Pri reflexnej masáži chodidiel je masáž vykonávaná na základe reflexných zón, pričom sú stimulované konkrétne body chodidiel s cieľom uvoľniť časti tela, ktoré sú s chodidlami spojené. Reflexná masáž je výbornou voľbou pri problémoch s krčnou a bedrovou chrbticou, ale aj pri rôznych iných problémoch ako astmy či alergie. Masáž prispieva k celkovej harmonizácii organizmu, uvoľneniu a detoxikácii.

  Rezervácia online
  Rezervácia online
  Garancia najnižšej ceny
  Dátum príchodu:
  Dátum odchodu:
  Darovať pobyt