Kategória: 

Čoraz viac hostí k nám prichádza s cieľom oddýchnuť si a načerpať nové sily. Najmä počas jarných mesiacov pociťujeme únavu, ktorú so sebou priniesli studené dni a sychravejšie počasie. Proti smútku a nevyrovnanosti však aj odborníci odporúčajú jednoduchý liek – pohyb na čerstvom vzduchu. Čo vás čaká počas pobytu vo Vysokých Tatrách a ako si oddýchnete čo najlepšie?

Hory vám pomôžu zrelaxovať

Pobyt na čerstvom vzduchu nielenže prospieva nášmu organizmu ale tiež podporuje kreatívne myslenie a zaháňa depresiu. Ak máte pocit, že na vás prichádza syndróm vyhorenia, čerstvý tatranský vzduch vám zaručene pomôže. Aj malá prechádzka okolo Štrbského Plesa s vami dokáže spraviť zázraky a pozitívne vás naladiť.

Hotel Patria****
Hotel Patria****

Sauna prospeje telu aj mysli

Snažili ste sa počas zimy toho stihnúť čo najviac a zabudli ste pritom na seba? Doprajte si trochu relaxu, nielen fyzického ale tiež psychického. K dokonalému uvoľneniu vám určite pomôže saunovanie, ktoré má na organizmus veľmi priaznivé účinky. Vďaka saune sa zbavíte toxínov, prekrvíte telo a odbúrate stres. Vyskúšajte sauny v našom wellness – či už dávate prednosť klasickej fínskej saune alebo obľubujete bylinkové saunovanie, vo Wellness Patria Aqua Paradise si určite nájdete svoje obľúbene miesto na oddych.

Masážou proti zlej nálade

Masáže prinášajú celkové hĺbkové uvoľnenie, pomáhajú k psychickej vyrovnanosti a sú skvelým pomocníkom v boji proti únave. Po masáži sa vám poďakuje nielen vaša pokožka ale aj organizmus, ktorý tak zbavíte stresu, depresie a napätia. Počas pobytu si môžete vybrať z ponuky našich masáži, alebo zverte svoju voľbu do rúk wellness personálu, ktorý vám ochotne poradí druh starostlivosti podľa vašich potrieb.

Hotel Patria****

Spoločné chvíle s najbližšími

Jarný rodinný pobyt je výbornou príležitosťou pre každého, komu sú spoločné rodinné chvíle vzácne. Vyberte sa spolu na krátku túru či prechádzku, alebo si doprajte dobrú večeru v Kolibe Patria, kde si na slovenských špecialitách určite pochutí každý člen vašej rodiny. Zo spoločných momentov umocnených krásnou prírodnou scenériou a vysokohorským prostredím sa stanú zážitky, na ktoré budete s radosťou spomínať ešte dlhý čas.

Vyskúšajte: 


TOP