Snáď nikde inde na Slovensku si nevychutnáte lyžovačku tak, ako vo Vysokých Tatrách. Vďaka výhodnej polohe hotela Patria**** majú hoteloví hostia blízko k najlepším svahom a zjazdovkám, ktoré okolie ponúka. Bežkárska trať začína priamo pri hoteli, popri nej je možné dostať sa rovno k vlekom. Z hotela v pravidelných intervaloch premáva SKI BUS. Priamo v hoteli sa nachádza lyžiareň a požičovňa lyží, kde si môžete zapožičať lyže, bežky či sánky. Taktiež ponúkame kompletný lyžiarsky servis. Rodiny s deťmi sa okrem športových aktivít potešia množstvu galérií, ktoré vám náučnou a zábavnou cestou vyplnia voľný čas.

Turistické trasy - Vysoké Tatry

Ľahké aj náročnejšie turistické trasy Vysokých Tatier, ktoré si vychutnáte aj počas zimných mesiacov.

zistiť viac

Beh a nordic walking

Mnoho trás, kyslíková dráha, virtuálne preteky

zistiť viac

Skialpinizmus

Najmä v posledných rokoch si skialpnizmus získava čoraz viac športových nadšencov. Ak ste tiež fanúšikmi tohto športu, vo Vysokých Tatrách si prídete zaručene na svoje.

zistiť viac

Bežkovanie

Vysoké Tatry sú rajom pre všetky zimné športy a bežecké lyžovanie nie je výnimkou. V blízkom aj vzdialenejšom okolí nájdete bežecké trate či už pre začínajúcich bežkárov alebo skúsenejších športovcov. Vďaka dobrým vysokohorským podmienkam sa v Tatrách bežkuje takmer celú sezónu.

zistiť viac

FUN PARK Štrbské Pleso

Zimné stredisko plné zábavných a športových aktivít pre celú rodinu.

zistiť viac


TOP