Hľadáte ideálne miesto na predĺžený víkend, alebo plánujete viacdňovú dovolenku pre celú rodinu? Ak túžite po oddychu na čerstvom vzduchu v Tatrách, pravej lyžovačke a deň si neviete predstaviť zakončiť lepšie ako vo wellness, zimná dovolenka v  Hoteli Patria**** naplní všetky vaše očakávania.

Zima Hotel Patria****

Z hotela priamo na svah

Hotel Patria**** je vďaka svojej ideálnej polohe výborným miestom ako pre náročnejších lyžiarov, tak pre rodiny s deťmi a všetkých, ktorí obľúbený zimný šport berú ako príležitosť zabaviť sa a zrelaxovať v horách. Medzi najobľúbenejšie lyžiarske strediská v okolí hotela patria lyžiarske stredisko Starý Smokovec, Tatranská Lomnica a Štrbské Pleso, ktoré sa od nášho hotela nachádza len 750 m. Toto stredisko je obľúbené najmä vďaka výborným podmienkam pre bežecké lyžovanie. 
Aby sme pre hotelových hostí zabezpečili čo najväčší komfort, od hotelovej garáže premáva SKI BUS v pravidelných intervaloch (každých 15 minút) od 8.15 hod k lyžiarskemu svahu na Štrbskom Plese. Naspäť sa hostia vedia dostať po bežeckej trati priamo k hotelu.

Doprajte si oddych vo wellness

Po skvelej lyžovačke vám určite padne vhod podvečer strávený v našom novo zrekonštruovanom wellness, kde si môžete vychutnať pohodlie a relax v saunách a vírivých vaniach. Viete si predstaviť, že sa z horúcej sauny pôjdete ochladiť priamo do čerstvo napadaného snehu? Naše dvojpodlažné wellness je rozdelené na vnútornú a vonkajšiu časť, kde si prídu na svoje všetci otužilci. Ak aj vy nedáte dopustiť na kvalitnú uvoľňujúcu masáž, vyberte si z našej ponuky uvoľňujúcich masáží a thalgo rituálov, ktoré prispejú k dokonalému zrelaxovaniu vášho organizmu. Aká by to bola zimná dovolenka na Slovensku bez pravých domácich špecialít? Nároky všetkých priaznivcov výbornej domácej kuchyne určite naplnia špeciality Koliby Patria, ktorá sa nachádza len niekoľko metrov od hotela. Zistite viac o aktivitách, ktoré môžete v okolí Hoteli Patria**** vyskúšať a zarezervujte si svoj pobyt u nás už dnes.

Tešíme sa na vašu návštevu!

Zima Hotel Patria****

Galéria

  • Zima Hotel Patria****
  • Wellness Hotel Patria****
  • Koliba Patria Štrbské Pleso
  •  Štrbské Pleso Hotel Patria****
  • +2

Vyberáme pre vás tie najlepšie

ponuky pobytov

Leto vo Vysokých Tatrách

Polpenzia - raňajky / večera
2-7
Detail balíka
First moment
od 263

Romantický wellness pobyt

Raňajky
2 noci
Detail balíka
Veľmi žiadané
od 408

Leto na bicykli


2-3
Detail balíka
Veľmi žiadané
od 274
Ukáž všetky balíčky >


TOP