Aktívne leto: pobyt s elektrobicyklami grátis

Máte radi pohyb a objavovanie nových prírodných zákutí na dvoch kolesách? Pripravili sme pre vás pobyt, vďaka ktorému si užijete Tatry spolu s celou rodinou a novými elektrobicyklami Dema. Čo vás čaká s Hotelom Patria toto leto?

Ušetrite s rekreačným poukazom v Hoteli Patria****

Od 1. Januára 2019 máte možnosť využiť príspevok na dovolenku na Slovensku od svojho zamestnávateľa do výšky 275 €. Už ste si tento rok vybrali miesto pre oddych? Príďte si do Hotela Patria**** užiť čerstvý vysokotatranský vzduch, prechádzky a výlety a relax vo wellness centre.

 

Potešte blízkych darčekovým poukazom Hotela Patria****

Ak aj vy máte občas problém s výberom toho správneho darčeka pre vašich blízkych, prinášame vám tip na darček, ktorý zaručene poteší každého. Priamo na našej web stránke vytvoríte originálny darčekový poukaz, ktorý pár kliknutiami prispôsobíte na mieru vašim blízkym.

Wellness služby objednávate už aj online

Neustále sa snažíme prichádzať s inováciami, ktoré vám uľahčia nielen komunikáciu s našim hotelom, ale tiež prispejú k pohodlnejším rezerváciám. Od teraz si preto svoje obľúbené wellness služby, spa procedúry, masáže a vstup do wellness môžete na našej stránke rezervovať online.


TOP