18. jún. 2019
Novinky

Aktívne leto: pobyt s elektrobicyklami grátis

Máte radi pohyb a objavovanie nových prírodných zákutí na dvoch kolesách? Pripravili sme pre vás pobyt, vďaka ktorému si užijete Tatry spolu s celou rodinou a novými elektrobicyklami Dema. Čo vás čaká s Hotelom Patria toto leto?

26. apr. 2019
Novinky

Ušetrite s rekreačným poukazom v Hoteli Patria****

Od 1. Januára 2019 máte možnosť využiť príspevok na dovolenku na Slovensku od svojho zamestnávateľa do výšky 275 €. Už ste si tento rok vybrali miesto pre oddych? Príďte si do Hotela Patria**** užiť čerstvý vysokotatranský vzduch, prechádzky a výlety a relax vo wellness centre.

 

9. okt. 2018

Vyhrajte vstup do wellness pre dve osoby!

Milí priatelia! Zapojte sa s nami do súťaže a vyhrajte vstup do Wellness Patria Aqua Paradise Hotela Patria****

2. okt. 2018
Novinky

Potešte blízkych darčekovým poukazom Hotela Patria****

Ak aj vy máte občas problém s výberom toho správneho darčeka pre vašich blízkych, prinášame vám tip na darček, ktorý zaručene poteší každého. Priamo na našej web stránke vytvoríte originálny darčekový poukaz, ktorý pár kliknutiami prispôsobíte na mieru vašim blízkym.

10. júl. 2018
Cestovanie

Ako si užiť Vysoké Tatry s deťmi

Vysoké Tatry sú počas letných mesiacov ako stvorené na objavovanie najkrajších kútov Slovenska. Prichádzate na letnú dovolenku do Tatier spolu s deťmi? Máme pre vás niekoľko tipov, vďaka ktorým nielen spoznáte krásy okolitej prírody, ale tiež sa zrelaxujete a zažijete množstvo zábavy.

11. jún. 2018
Novinky

Wellness služby objednávate už aj online

Neustále sa snažíme prichádzať s inováciami, ktoré vám uľahčia nielen komunikáciu s našim hotelom, ale tiež prispejú k pohodlnejším rezerváciám. Od teraz si preto svoje obľúbené wellness služby, spa procedúry, masáže a vstup do wellness môžete na našej stránke rezervovať online.

14. máj. 2018
Cestovanie

Letná dovolenka vo Vysokých Tatrách

Začínate rozmýšľať, kde strávite tohtoročnú letnú dovolenku s rodinou? Ak vás vždy lákali viac hory ako more, Vysoké Tatry pre vás budú krásnym letným zážitkom. Čo všetko o nás zažijete počas letných mesiacov?

13. apr. 2018

Rajská exotika vo Vysokých Tatrách

Relax a vône orientu si môžete užiť aj vo Vysokých Tatrách vďaka novej ponuke exotických masáží a ošetrení v Hoteli Patria****.

27. mar. 2018
Cestovanie

Jarný rodinný pobyt vo Vysokých Tatrách

Potrebujete po dlhej zime načerpať nové sily? Pripravili sme pre vás jarný rodinný pobyt vo Vysokých Tatrách, ktorý vás zaručene nabije potrebnou energiou.  

20. feb. 2018

Užite si wellness pobyt vo Vysokých Tatrách

Cez deň na svahu, večer vo wellness. Tak vyzerá jedinečný relax vo Vysokých Tatrách. Pripravili sme pre vás wellness pobyty, vďaka ktorým si skvelo oddýchnete a načerpáte nové sily.


TOP