Úchvatné hory, skvelá lyžovačka, mnoho zimných atrakcií a nezabudnuteľné zážitky – tak vyzerajú Vysoké Tatry počas zimných mesiacov. Láka vás skôr pohľad na slnkom ožiarené tatranské štíty? Ľahká aj náročnejšia turistika a cykloturistika, člnkovanie a krásne výhľady v lete si vás určite získajú. Tatry stojí za to spoznávať počas celého roka. Budeme radi, ak ich spoznáte spolu s nami.

Vysoké Tatryv zime

Nechajte sa unášať krásnymi scenériami našich najväčších hôr a spoznajte Vysoké Tatry a ich okolie zblízka. Navštívte plesá, doprajte si vychádzku horskými dolinami, alebo vystúpte na vysokohorské štíty, ktoré vás očaria svojou majestátnosťou a neopakovateľnými výhľadmi. Spoznajte tatranskú faunu a flóru a užite si zážitky, na ktoré nezabudnete.

Zobraziť aktivity v okolí

Vysoké Tatryv lete

Ak ste zatúžili po pravej zime, Vysoké Tatry sú tým pravým miestom pre zimnú turistiku, športy a prechádzky. Zažite zábavu na lyžovačke, ski alpinizme, snežných skútroch, alebo pri psích záprahoch. Užite si čerstvo napadnutý sneh na tatranských končiaroch alebo si doprajte skutočný adrenalín pri množstve aktivít, ktoré tatranské okolie ponúka.

Zobraziť aktivity v okolí


TOP